VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

 

Detailse pakkumise saamiseks helista, kirjuta või tule meile külla.
Otsekontakt tagab läbimõeldud ning parima lahenduse täpsete tähtaegadega.

Kontor Tallinnas
Tatari 58
.
.

Kontor-ladu Pärnus
Riia mnt. 74
E-N 11-16
R-L kokkuleppel

Madis Isand (tegevjuht / helirežissöör)

+372 553 2631 / madis@protone.ee

Mihkel Verlin (projektijuht)

+372 5901 0306 / mihkel@protone.ee

Marten Vaas  (väikerendi projektijuht)

+372 551 3217 / marten@protone.ee

Tõnis Avamere (helitehnik / laohaldur)

+372 5684 6102 / tonis@protone.ee

Karl Verlin (videotehnik)

+372 5365 2007 / karl@protone.ee

Aaron Tugedam (valgustehnik / valgusrežii)

+372 5383 8505 / aaron@protone.ee

Sander Haugas  (juhatuse liige)

+372 5563 4276 / sander@protone.ee

Carine Isand (turundus, sotsiaalmeedia)

+372 5553 7836 / carine@protone.ee

ProTone_djtehnika

Kirjuta meile siin!

 Äriklient Eraklient